První milování :-x

24. ledna 2010 v 18:35 | Waše žena |  *Intim a sex
Projde si tím úplně každý.Pro většinu z nás je to nezapomenutelný zážitek a především veledůležitý moment v našem životě.První sex.Někdo ho prožije se svou velkou (a většinou první) láskou,jiný o to příjde při nějákém úletu.Někdo po dlouhé době,jiný do toho praští hned.Někdo byl střízlivý,jiný na mol.Něktěří na to vzpomínají s úsměvem,někdo by to nejraději vymazal ze své paměti.Pro jednoho je to důležitý moment,pro jiného to nic neznamená...Každopádně je každé milování jiné,i to první.Říká se,že muži většinou ženě neřeknou,že to je jejich poprvé,ženy to naopak moc prožívají.Je to pro ně také bolestivá záležitost-většinou.Uvedu tu několik příběhů:

PRVNÍ MILOVÁNÍ HOLKY:
*Četla jsem inzerát kde nabízel příjemný kluk sportovní postavy zaučení v sexu silnějším holkám. Protože silnější tělo vlastním a byla jsem ještě v 18-ti panna, tak jsem odepsala. Postavu měl opravdu sportovní, ale příjemný byl jen na začátku. Když došlo na milování, tak se nezdržoval žádnou předehrou. Nejdřím mi ho strčil do pusy a pak rovnou do dirky. Vyjekla jsem bolestí, ale sním to nic nedělalo. Bolelo to celou dobu co byl uvnitř. Konečně ho vytáhl a já si trochu oddechla. Bez jakéhokoli upozornění mi ho strčil do zadku. To už jsem řvala bolestí. Naštěstí se dost rychle udělal. Zamumla, že holka musí něco vydržet a na podruhé to už bude lepší a odešel. S brekem jsem šla do vany. Měla jsem natržený zadek a hodně špatné vzpomínky na první milování.


*Bylo to v minulém roce o prázdninách. Vyrazila jsem k babičce a domluvila se s kámoškou, že večer zajdem na místní vesnickou diskotéku. Hned na začátku jsem se trochu naštvala a uvažovala o tom, že půjdu domů. Kámoška nedorazila. Nakonec jsem zůstala a začala tancovat. Asi po hodince si pro mě přišel celkem pěkný vysoký kluk. Byl z vedlejší vesnice a podle videní, jsem ho trochu znala. Byl o hlavu vyšší než já a zvláště při ploužáku, když si mě přitiskl k sobě, tak to bylo moc příjemné. Ten večer jsme tancovali už jenom spolu. Kolem půlnoci jsem od něho při tancování dostala pusu a pak další a další a další a bylo to krásné! Po jedné v noci jsme společně diskotéku opouštěli. Měla jsem trochu strach z toho co bude dál. Venku následovalo dlouhé líbání, došlo i na hlazení mého trička. Na motorce, na které jsem mimochodem jela poprvé, jsme se přesunuli k Honzovi domů. Následovalo opět dlouhé líbání a hlazení mého těla, tentokrát už pod tričkem. Dodnes si pamatuji ten pocit, jak jsem se styděla, že mi tvrdnou bradavky. Honza mi stále líbal a hladil po celém těle. Zvláště se mu líbilo zajíždět rukou pod sukni a hladit mi kalhotky. Musím přiznat, že mě se to líbilo také. Asi po hodince krásného mazlení, když už jsme neměli nic na sobě, mi Honza odvedl do sprchy. Opět následovalo krásné líbání a mazlení. Poté si klekl a začal mi líbat pochvu. Bylo to příjemné, ale na druhou stranu jsem se hrozně styděla. V postýlce se potom Honza snažil dokončit co ve sprše začal. Byla jsem dost nervní, první styk se blížil. Honza to vycítil a řikal atˇse uklidním, že nebude dělat nic co nebudu chtít. Asi po pěti minutách přišel můj první orgasmus s klukem. Bala to nádhera!!! Byla jsem spokojená, mokrá a Honza na nic nečekal. Zvedl mi nohy, dal si je na ramena, naslinil si penis a pomalu začal do mě pronikat. Moc to nešlo a trochu to bolelo. Znovu si naslinil penis a tentokrát už pronikl dovnitř. Ze začátku to bylo bolestivé. Postupně bolest ustupovala, ale žádná slast to nebyla. Tu noc jsem ještě vyzkoušela kouření penisu a Honza mi to na závěr ještě udělal jazykem. Nakonec jsem byla ráda, že kámoška nedorazila. Katka


PRVNÍ MILOVÁNÍ KLUCI:

*Já přišel o panictví na inzerát. V Annonci jsem našel inzerát Štíhlá třicítka hledá nezkušeného zajíčka. A tak jsem odepsal. Za tři dni jsme se sešli u ní doma. Po krátké seznamovací konverzaci mi začala líbat. Začal jsme ji hladit prsa. Řekla ať se nestydím a klidně jí tu blůzku svléknu. No co to budu dlouze popisovat, bylo to krásné. Na konci prvního milování si sama zavedla mého ptáka do kundičky a já tak přišel o panictví.


*Nevím zda je to ostuda, ale své první milování jsem zažil až ve dvaceti.
Ostatně myslím, že není kam spěchat. Dlouho předtím jsem nemohl nějak
navázat kontakt s holkama. V puberťe jsem nebyl zrovna drobeček, ale po
osmnáctém roce se vše zlomilo, trošku jsem se vytáhnul a stal se ze mě
pořádný chlap sportovní postavy. Své první milování jsem prožil po
půlročním chození s Terezkou. Před tím jsme se pořád mazlili a jemně
dráždili a hlavně nikam jsme nespěchali. Ovšem chtíč byl veliký z obou
stran, tak jsme si jeden večer řekli, že to zkusíme. Po delším mazlení,
hlazení celého těla, dráždění bradavek a klitorisu jsem se opatrně vyšvihl
na Terku. Jemně přiložil penis k pochvě, ale... Byl jsem tak vzrušený, že
jsem se udělal ještě než jsem do ní proniknul. Cítil jsem se velmi trapně.
Chvíli jsme si dali oddych a zkusili to znovu. Tentokrát vše vyšlo a já do
Terezky nesměle proniknul. Mrzí mě, že ženy mají většinou při prvním
milování nepříjemný pocit, což bylo i v našem případě. Celé to trvalo asi
jen 2 minuty a naš vztah potom asi ještě půl roku. V dnešní době už mám
zkušeností více a vím, co se ženám líbí a jak je přivest na samí vrchol.
Sex mám moc rád a nejvíce mi záleží na tom, aby se líbil i mé partnerce.
Honza


Jak jste prožili své první milování vy???Nebo máte nějáké zajímavé zážitky ze sexu?Pište mi na e-mail: o.zenach@seznam.cz a můžu tu zveřejnit i váš příběh:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

V kolika jste prožili svůj první sex?

*10-13 16.9% (13)
*14-16 27.3% (21)
*17-18 27.3% (21)
*19-21 15.6% (12)
*22 a více 13% (10)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama