Nejneobvyklejší požádání o ruku

22. ledna 2010 v 18:42 | Waše žena |  *Svatby

Originalita

Žádost o ruku, na kterou se nezapomíná, vyžaduje dlouhé a pečlivé přípravy, a někteří muži si na nich dají opravdu záležet. Slyšeli jsme, že kdosi přestříhal film, aby do něj vložil scénu s žádostí o ruku. Nic netušící dívka a její důmyslný přítel sledují svůj oblíbený film, když tu náhle se na obrazovce objeví on sám, navlečený do spousty triček, jejichž nápisy v průběhu toho, jak si je svlékal, dávaly dohromady onu kýženou žádost. Není samozřejmě ani v nejmenším překvapivé, že odpovědí bylo okamžité "Ano!". Jiné historky zmiňují vzkazy v podobě kruhů v obilí, viditelné pouze z letadla, či romantický hon za pokladem po celém městě se vzkazy a nápovědami rozmístěnými po barech, nádražích a zanechanými u hotelových portýrů.

Extrémy

Další možností, kde o ruku požádat, jsou například Eiffelova věž nebo romantická plavba na gondole v Benátkách, ale což takhle si vysloužit pár bodů k dobru, naložit svou milou do horkovzdušného balónu a požádat ji o ruku při západu slunce ve vzduchu? NEBO...pokud jste oba nadšení potápěči, co například požádat o ruku pod vodou tak, že ukryjete prsten někam mezi korály a necháte ji, aby ho našla? Jen na odpověď si budete muset počkat až na hladinu. S trochou tvořivosti a snahy se dá realizovat cokoliv!

Pozor!

Rozhodně to ale nepřehánějte. Všichni jsme slyšeli hororové příběhy o žádostech, při nichž oslovená osoba odmítla, často o to horší, že k žádosti došlo na veřejnosti. A ne, nejde o povídačky - takové věci se opravdu stávají. Takže se vyhněte velkoplošným obrazovkám na sportovních stadionech, stejně jako rodinným událostem jako Vánoce, narozeniny a výročí. Nejen že budete oba uvolněnější, ale budete mít současně jistotu, že se ona intimní chvíle nepromění ve scénu z telenovely.

Dámská volenka

Dámy, nezoufejte. Pokud opravdu neexistuje možnost, že by se váš vyvolený změnil, a neexistuje šance, že byste z jeho úst ona vytoužená tři slova slyšely, pak pro vás máme dobrou zprávu. Údajně stále častěji dochází k tomu, že s návrhem sňatku přijde jako první žena. Tuto skutečnost podporuje i fakt, že klenotníkům narůstá počet objednávek na zásnubní prsteny pro muže. Nicméně ne každý muž něco takového uvítá s otevřenou náručí, protože je možné, že zatímco vy si už od jedenácti let vybíráte svatební šaty, on možná stejně dlouho sní o tom, jak jednou poklekne před svou vyvolenou s žádostí o ruku. Pokud jste nicméně rozhodnuté, že svého partnera chcete překvapit, doporučujeme tak učinit 29. února (tedy pochopitelně o přestupný rok) v souladu s tradicí, že ženy mohou sňatek navrhnout jen v tento jediný den.
Pokud se ve vašem vztahu žádost o ruku stále vznáší nepříjemně nevyslovená, proč situaci trochu neodlehčit a nezasmát se během filmu Návrh? Hodně štěstí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačena Kačena | 28. října 2015 v 17:51 | Reagovat

Neumím si představit, že bych požádala o ruku svého přítele. Nedávno jsem si prohlížela zásnubní prstýnky od Rýdla a přistihl mě při tom, tak se ptal, který se mi líbí, jestli to byla zdvořilá otázka, nebo chtěl opravdu zjistit jaký prsten se mi líbí. Tak to možná časem zjistím, otázkou je, jak dlouho čekat budu muset. Přece jsme spolu už 4 roky a ráda bych si i založila rodinu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama