Jaké máme typy žen???

12. ledna 2010 v 19:13 | Waše žena |  *Ženy všeobecně
Existuje spoustu žen.A jak už jsem několikrát zmínila,každá je jiná.Ale v jistých povahových rysech bysme se možná daly rozdělit do několika pytlů...

HODNÁ HOLKA: Je to anděl.Je hodná,milá,vše povolí,každému pomůže,směje se jak sluníčko a neublížila by ani mouše.Často může být také zakřiknutá a často ovlivnitelná či plačtivá.To je moc hezké,akorát že tyto typy žen muži často využívají.A na dnešní dobu se asi nevyplácí taková být,co myslíte???Ale na druhou stranu není špatné znát aspon jednoho takového anděla a vědět,že hodné holky opravdu existují:-))

NORMÁLNÍ HOLKA:Možná je to takový smíšený typ.Vysmátá i zamračená,hodná i zlobivá,dá se číst jako kniha a zárověn je nevypočítatelná,je to typ pro život i není,miluje děti i kalby...Že by nejlepší volba?Z každého něco...Ale každý volí dle svého gusta že...Jaký je váš názor?

POTVORA:U té vám nic neprojde.Podrazíte nohy?Udělá vám to samé dvojnásob.Dokonale si vás omotá kolem prstu a pak s vámi jen manipuluje.Je tak zákeřná a přitom tak úžasná.Ubližuje ale vy ji prostě žerete!!!Co od ní čekat?

MRCHA:Jde jí o peníze,o sex či vás chce jen někomu vyfouknout a pak vás odkopne jak hadr.Ruce pryč tyto ženské mají železzné srdce bez citů!!!Ale pokud znáte její citlivé místo,máte vyhráno!!!

ŽÁRLIVKA:Vše vám prohledá,vše zjistí,Vše zakáže a chce vás jen pro sebe?Bud ji převychováte nebo opustíte nebo to budete trpět:_)
Toto jsou nejzákladnější typy žen.Co si o tom myslíte???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký typ ženy jste???

*hodná holka 11.1% (3)
*normální holka 25.9% (7)
*potvora 11.1% (3)
*svině 7.4% (2)
*hysterka 3.7% (1)
*žárlivka 14.8% (4)
*asi vše 14.8% (4)
*ani jedno 11.1% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama