Jak sbalit holku???

22. ledna 2010 v 15:03 | Waše žena |  *Ženy-jak ne ně?

Jak zbalit holku

Balení žen, holek, slečen, paní a ostatních příslušnic tohoto plemene je záležitost vyžadující důkladné zkoumání, tvrdou vůli, trochu vychytralosti a vytrvalost. Naštěstí jsme se už dostatečně do hloubky věnovali dlouhodobému výzkumu za vás a jediné co potřebujete k tomu, aby se z vás mohl stát zkušený balič a lovec žen, je důkladně si pročíst náš web a řídit se radami, které zde ryze bezplatně, avšak proplaceně poskytujeme. Po nastudování našich materiálů si před vámi už nebude žádné děvče jisté a dostat se pod jakoukoliv sukni pro vás bude otázkou několika minut. Pro začátek tu máme tři univerzální tipy, kterými byste se měli řídit, až půjdete sbalit první holku.
//<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-6911200695599949"; /* 468x60, vytvořeno 2.5.09 jaksbalit */ google_ad_slot = "2018332870"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--> //]]>
//<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>

Co na holky platí

Tip č.1: Dárky a dárečky

Šperky, prsteny, prostě ženský světDárky, nějakým tím parfémem počínaje, přes různá cukrátka a květinky, to je prostě osvědčený způsob v první fázi boje, tedy když se jí chceme dostat na kloub abych tak řekl. Co nikdy neurazí a při dnešních internetových cenách to přitom není zdaleka tak nákladné, jsou různé šperky, prstýnky a náramky. Takový stříbrný prstýnek je opravdu docela levná záležitost a přitom vypadá velmi efektivně, zejména ještě vkusně obalen a zabalen. Pokud jde o náročnější objekt našeho zájmu, pak je na místě zvážit cosi z chirurgické oceli nebo pak klasicky zlato.

Tip č.2: Image prodává

Prostě borecČlověku prostě nesmí čouhat sláma z bot a neměl by mít dech, že by výdechnutím zabyl králíka. Přátelé, nepodceňujme tuto oblast, prostě chce to mít svůj styl. Ať už je tvůj styl hoper, underground man nebo hardcore poper, měj vždycky na paměti, že prostě kvalitní konzistentní styl na holky platí. Další oblast, ve které jsou ženy citlivé víc než by se zdálo, je čich. Holky mají extrémně vyvinutý čich a proto není od věci vybavit se kvalitní vodou po holení, exklusivním neokoukaným parfémem který jen tak někdo nemá, samozřejmě doplněn deodorantem který má všechny ty protipotící mikročástečky. Co se hadrů týče, neboj se nakupovat proti proudu, vyhledávaj zapadlé shopy, nakupuj v Americe (dneska už to jde přes Aukro dost lehko)

Tip č.3: Jdi na to metodicky

Někdy to chce trochu vytrvalosti a metodického postupu. Zjistit o co se zajímá, to znamená - vědět o čem se s ní bavit a pokud máme v této oblasti snad nějaký nedostatek, tak si prostě tu oblast nastudovat a pak jen tak nenápadně perlit a vybudovat si pozici člověka inteligentního a světa znalého, což když se podaří, tak už je půlka balící práce za námi.

Tip č.4: Věř si

Ženské plemeno vyžaduje jedince namáklé se šrajtoflí (rozuměj: peněženkou) nabytou nějakou tou stovečkou, ovšem ne CZK ale $$ nebo €€, jednoduše řečeno, prostě letí na borce. A kdo je to borec? Člověk ze kterého prýští adrenalin, člověk namáklý, prostě extratřída. Každý druhý den tráví v posilovně, mezitím létá na služební cesty po všech světadílech, večer čte Nietscheho to celé prokládá jemným pokuřováním z doutníku a zasíláním anonymních kytic vyvolené. Takže, máme dvě možnosti jak to řešit.
  • být borec
  • chovat se jako borec
//<![CDATA[ <!-- google_ad_client = "pub-6911200695599949"; /* 468x60, vytvořeno 2.5.09 jaksbalit */ google_ad_slot = "2018332870"; google_ad_width = 468; google_ad_height = 60; //--> //]]>
//<![CDATA[ google_protectAndRun("ads_core.google_render_ad", google_handleError, google_render_ad); //]]>
Pokud se rozhodneš pro možnost první, tak už na sobě začni makat a to sice kurňa systematicky. Jestli chceš zůstat normálním člověkem, pak si prostě musíš uvědomit jednu věc, zásadní a pro naše další rady naprosto nutný předpoklad: Jsem dobrej! A když to víš ty, ženy to vycítí, mají takový šestý smysl kterým všechny slabší jedince, kteří toto povědomí o sobě nemají, odsouvají na druhou kolej. Takže od teď si opakuj pořád dokola tuto větu: Jsem dobrej, dobrej, prostě klasik, a to nejen po ránu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Je pravda že muži mají raději potvory než hodné holky?

*Milují hodné holky 83.3% (10)
*Milují potvory 8.3% (1)
*Oni předem neví jaká je 8.3% (1)

Komentáře

1 Lora Lora | E-mail | 3. září 2013 v 21:13 | Reagovat

ahoj,ja jsem holka a precetla jsm si to v sechno a na mne by to určitě platilo tak radim klukum ad to hodne zkousej protoze to je urcite vsechno pravda a cau :))) :DDD :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama