Ideální den ženy-mužy.

26. ledna 2010 v 18:26 | Waše žena |  *Muži-ženy(vztahy)

Ideální den ženy a muže: Jak se liší?

Každá žena má jiné představy, jak by chtěla strávit ideální den. U jedné by to bylo hýčkání v kosmetickém salonu, u druhé válení s knížkou (případně se svým milovaným) v posteli, u třetí spinning v posilovně, u další třeba naplňování gurmánských snů prostřednictvím kuchyně nebo pletí zahrádky.
Vše je to hodně odlišné, ale i tak bývají představy nás žen ještě dost podobné. Zato ty mužské! Přestože velká část žen tráví spoustu času s partnery či přáteli opačného pohlaví, vůbec jim nedochází, že pánská představa ideálního dne se od té jejich velmi, ale velmi liší. Ne nadarmo se říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Vůbec netušíme, co by chtěla opravdu dělat naše drahá silnější polovička. Nakoukněte s námi do mužské hlavy a srovnávejte...

ŽENA: Touha po romantice

Žena se probouzí v náruči milovaného muže, který ji něžně políbí. Po ranním mazlení stoupne na váhu a zjistí, že je o dvě kila lehčí. Snídani jí do postele naservíruje partner a poté se žena odebere do koupelny, kde má připravenou lázeň.
Okolo desáté vyrazí do posilovny. tam už čeká pohledný osobní trenér. Po protažení těla navštíví kadeřníka a dopřeje si masáž obličeje. Ve dvanáct hodin se sejde s kamarádkou na obědě a společně probírají nejnovější drby. Při této příležitosti zahlédne manželku bývalého manžela, která přibrala deset kilo. Odpoledne se vydá na nákupy s kamarádkou. K dispozici má samozřejmě neomezenou kreditní kartu. Po náročném maratónu si hodinu zdřímne.
Okolo čtvrté hodiny dostává osmnáct růží od neznámého ctitele. Poté se odebere na odpolední procházku do parku a po ní si vychutná masáž. V sedm hodin ji vyzvedne partner a společně jdou na romantickou večeři. Okolo desáté hodiny se vracejí domů, kde si dopřejí horkou sprchu a po ní úžasné milování. Den zakončí povídání a mazlení v posteli, kde žena šťasně usíná v náruči svého vyvoleného.

MUŽ: Hlavně nezávislost

Muž se probouzí a míří na záchod, kde si přečte novinky ze světa sportu. K snídani mu nahá kuchařka připraví steak s vejci, toast a kafe. Před domem na něj čeká limuzína, aby ho dopravila k soukromému letadlu. Během cesty popíjí whisky. Dopoledne si s přáteli zahraje golf a poté zamíří na oběd. K jídlu si dá ústřice a dvě piva.
http://nirvana.sk
Okolo druhé ho letadlo přemístí do Monaka. Zde si užívá na jachtě ve společnosti několika krásných žen. V pět hodin se vrací domů, v letadle si dopřává masáž od nahé letušky. Po návratu domů se osprchuje, oholí a podívá se na zprávy.
Následuje vydatná večeře v klubu, po které si vychutná doutník a beze spěchu zamíří limuzínou k domovu. Následuje sex se třemi ženami (jedna z nich je loňská vicemiss krásy) a masáž ve vířivce. Po odchodu žen spokojeně okolo dvanácté usíná.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Bez čeho byste nemohli žít?

*bez svého partnera 19.4% (18)
*bez rodiny 23.7% (22)
*bez sexu 18.3% (17)
*bez peněz 17.2% (16)
*bez práce 21.5% (20)

Komentáře

1 BenyG BenyG | E-mail | 16. ledna 2017 v 18:09 | Reagovat

I found this page on 11th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

2 MarcoT MarcoT | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 10:53 | Reagovat

Čekám na nový zajímavý článek na svém blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama