Co pro vás udělá profesionální společník?

22. ledna 2010 v 18:47 | Waše žena |  *Mužům vstup zakázán
Muž v plné síle. Sebevědomý, diskrétní, přitažlivý, chápající. Myslíte, že tento vzácný živočišný druh vymřel? Omyl! Pár jedinců přežívá. Jen si za ně musíte zaplatit…
Přesto se nedozvíte ani jejich skutečné jméno. Luxusní profesionální společníci si soukromí důsledně chrání. Nejde totiž - alespoň u těch dobrých - o žádné zoufalce. Mívají vysokoškolské vzdělání, umí cizí řeči, jsou to mistři improvizace. Dokáží se sami dobře uživit, ale rozhodně je nelze považovat za dříče. Nevadí jim, když za ně platí žena. A nemají problém s erekcí.

Jak se rodí společník?

"To ti jednoho dne po dvaceti letech společného života uteče manželka. Sbalí syna, psa, doklady, firemní účetnictví, dokonce i tvoje slipy - prostě všechno, co máš rád a potřebuješ k životu. Během deseti minut se ti zhroutí svět. Uzavřeš se do sebe, ztratíš sebevědomí i sebeúctu. Protelefonuješ dvanáct tisíc, aby se vrátila. A pak se naštěstí najde někdo rozumný, kdo ti řekne - Co blbneš, v tvém věku naopak chlapi opouštějí ženy! Ona si tě nezasloužila. Jsi inteligentní a pohledný, vzpamatuj se! A tak vznikly moje webové stránky," popisuje Jiří, v civilu účetní. Kouzlo jeho osobnosti funguje spolehlivě. Sotva vejdeme do baru, spočinou na vysportovaném, opáleném elegánovi mlsné zraky všech přítomných dam. Pro doprovázenou ženu to je lichotivý pocit.

Fotogalerie

zdroj: icelebz.com

Chceme krásné muže! A kteří to jsou?

Na prototypu skvostné baby se muži jakžtakž shodnou ...
"Rozhodně nejsem gigolo," tvrdí přesto Jiří. "Mým ideálem je Kristián. Ženám poskytuji porozumění a naplňuji jejich touhu po romantice. Pro mě je to příjemné a dobře placené dobrodružství. Sexuální služby přímo nenabízím, ale v principu se jim nebráním. Hodně záleží na situaci a sympatiích - jako v životě." Coby všestranný sportovec dokáže splnit téměř každé přání: je skvělý tanečník, dobře hraje tenis, baví ho bowling i golf. Umí pozorně naslouchat a jako zkušený psycholog neobtěžuje klientky dobře míněnými radami. Hladce splyne s luxusním prostředím čtyřhvězdičkového hotelu, vybudovaného v barokním zámečku a nabízejícího perličkovou koupel či nerušený noční klid v prachových peřinách...

Nic pro šeredy a hlupáky

Být profesionálním společníkem není džob pro vyjukaného sedmnáctiletého zajíčka, který s odřenýma ušima prolezl učňákem. Tyto služby si obvykle objednávají sebevědomé, dominantní a náročné ženy, jež se chtějí odreagovat a pobýt s někým zajímavým. Výhodu proto mají zralí muži mladistvého vzhledu. Předpokládá se pěkná postava, inteligence a sex-appeal.
Richie vypadá jako Richard Gere zamlada - také si podle něj vybral pseudonym. Hraje amatérské divadlo a ve volnu válí jazz. Ve druhém ročníku zběhl z práv - nevydržel studijní řeholi, noční život byl pro něj příliš velkým lákadlem. Zklamaní rodiče ho vyhodili z bytu, a tak se čtvrtým rokem se živí jako taxikář. Postupně si vybudoval okruh stálých zákazníků, vlastně jezdí už jen pro své známé. Právě tato profese ho inspirovala. "Jsem zvyklý na kontakt s lidmi. Dokážu si popovídat se sedmnáctiletou puberťačkou, která jede z mejdanu, s třicetiletou manažerkou unavenou z obchodního jednání i s padesátiletou dámou, co se vrací ze srazu abiturientů. Navíc mám luxusní auto, které podpoří image. A tak jsem si řekl - proč to nezkusit," popisuje, jak se stal gigolem.
Zkušenosti z divadla (jasně, že hraje milovníky!) se mu skvěle hodí. "Pokud se se zákaznicí dohodneme, mohu hrát roli podle předem stanoveného scénáře: umím být mladší partner při obchodním jednání, manžel, kterého budou všechny kamarádky na firemním večírku závidět, i milenec, jenž vybudí žárlivost lhostejného manžela. Na útěku před jedním takovým jsem šplhal po hromosvodu," směje se. Přetáhnout večer do časných ranních hodin v soukromí mu vůbec není proti mysli, naopak si to užívá. Samozřejmě s kondomem, jde o profesionální vztah. Že se z něj nestal ctihodný právník, nelituje v takových chvílích ani trochu. "Gigolo? No a co? Ženy mi platí za to, co mě baví! Co by za to jiný chlap dal!" konstatuje spokojeně.

Kolik stojí muž?

Přijde na to. Společník může dělat doprovod na party, plese, konferenci... Příjemně vás pobaví v restauraci, v kině, na procházce přírodou či na dovolené v horách. Pomůže i s dětmi. "Budeme dělat, cokoliv si budete přát, anebo, pokud budete chtít, program našeho společně stráveného času vymyslím sám a pokusím se vás překvapit," nabízí většina z nich na webových stránkách. Nezní to krásně?
Sex vůbec není to hlavní, služby tohoto druhu využije (nebo přizná) jen menší polovina zákaznic. Ženy spíš potřebují společníka, který s nimi bude trpělivě vybírat botičky nebo parfém, případně důvěrníka, jemuž se paradoxně svěří s věcmi, co neprozradí ani kamarádce. Od cizího muže se přece tajemství nikdo nedozví!
Za diskrétní služby se ovšem platí. Hodina milého popovídání nad šálkem s kávou vyjde na 400 Kč, příjemné odpoledne na 2 000 Kč. Vybraná mužská společnost po celý den stojí okolo 4 000 Kč. Útratu v restauraci, vstupné a další náklady hradí samozřejmě žena. Když dojde na sex, rostou i ceny, ale nijak závratně. V tomto směru jsou muži o hodně lacinější než jejich něžné protějšky. Erotická masáž přijde na 600 Kč, hodina postelových hrátek stojí od jednoho do dvou tisíc. Za nezapomenutelnou noc se vším zaplatíte 4 000 Kč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co především vám musí partner dát,aby jste byl/a štastná/ý?Láska je samozřejmost a dál?

*Věrnost 38.1% (45)
*Důvěra 8.5% (10)
*Volnost 7.6% (9)
*Pořád mi musí dávat dary 3.4% (4)
*Často sex 38.1% (45)
*Něco jiného 4.2% (5)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama